Aktuální soutěž

celkem 480 přihlášených modelů

celkem 183 přihlášených modelářů (z toho 6 dospělých modelářek)

Soutěžní kategorie

Plastikové modely 

děti – 0-15 let

  1. Letadla 1/72
    1. Magdalena Zimová
    2. Pavel Koryťák
    3. František Kollert
    4. Letadla 1/48
    5. Piotr Kowalski
    6. Maksymilian Boczyło
    7. Matěj Zima
    8. Bojová technika 1/72
      1. Jan Škopán
      2. Jakub Vaněček
      3. Jan Škopán
      4. Bojová technika 1/35
      5. Jan Stárek
    9. Konrad Marchewka
    10. Adam Grech
    11. Ostatní
      1. Jiří Kábrt
      2. Jan Špreňar
      3. Jiří Kaněra
      4. Rodinná kategorie

- kategorie nehodnocena

dospělí – 15 a více

  1. Letadla velká 1/32 a větší
  2. Rudolf Karban
  3. Jiří Brůna
  4. Tomáš Metelka
  5. Letadla malá 1/72
    1. Jiří Brůna
    2. Roman Janďourek
    3. Maciej Zlotkowski
    4. Letadla malá 1/144 a menší
    5. Miloš Khail
  6. Jiří Brůna
  7. David Vaněček
  8. Letadla vrtulová 1/48
    1. Jiří Brůna
    2. Artur Bajor
    3. Szymon Mazur
  1. Letadla proudová 1/48
    1. Jiří Tetřev
    2. Zdeněk Lazor
    3. Krzysztof Tengli
    4. Vrtulníky 1/72 a menší

- kategorie nehodnocena

  1. Vrtulníky 1/48 a větší

- kategorie nehodnocena

  1. Lodě, ponorky, plachetnice
  2. Miloš Khail
  3. Miroslav Řehák
  4. Zbyněk Škopán
  5. Kolová vojenská technika velká 1/72 a menší
    1. Roman Vaško
    2. David Vaňěček
    3. Tomáš Dunda
  6. kolová vojenská technika malá 1/48 , 1/35 a větší
    1. Petr Kult
    2. René Ernst
    3. Jan Krch
  7. pásová vojenská technika velká 1/72 a menší
    1. Roman Vaško
    2. Luboš Hořejší
    3. Jiří Bednář
  8. pásová vojenská technika malá 1/48 , 1/35 a větší
    1. Zdeněk Petrovič
    2. Petr Kult
    3. Luboš Hořejší
  9. Civilní technika 1/72 a menší
    1. Jaroslav Lang
    2. David Vaněček
    3. David Vaněček
  10. Civilní technika 1/48 a větší
    1. Rudolf Karban
    2. Miloš Mraček
    3. Maciej Dyrda
  11. Diorámata
    1. Radim Knížek
    2. Luboš Hořejší
    3. Zdeněk Petrovič
  12. Ostatní (kolejová technika, sci-fi atd.)
    1. David Vaněček
    2. Ondřej Vaněček
    3. Roza Bartko-Koziek
  13. Figury
    1. Tomáš Dunda
    2. Zdeněk Petrovič
    3. Tomáš Bouzek

 

Papírové modely

děti – 0-15 let

  1. Architektura
  2. Tadeus Błaszczyk
  3. Urszulia Jasnikoliska
  4. Franciscek Janowicz
  5. Technika
    1. Jan Ludwina
    2. Urszulia Jasnikoliska
    3. Tomasz Glomb
    4. Ostatní
    5. Julia Nowak
  6. Karolina Misterowicz
  7. Hanna Tesior
  8. Rodinná kategorie
  9. Noskovi

dospělí – 15 let a více

MDT.  Malá technika

  1. Michal Rozinek
  2. Luboš Matěna
  3. Zdeněk Smaženka
    VDT. Velká technika
    1. Jaroslav Lant
    2. Jan Stolín
    3. Martin Halmo
    4. Pásová technika
    5. Jan Stolín
    6. Michal Rozínek
    7. nevyhlášeno
    8. Letecká technika
    9. Mariusz Kurzynski
    10. Martin Zaguzda
    11. Michal Rozinek
    12. Malá architektura
    13. Jaroslav Dlohoška
    14. Petra Podzimková
    15. Zdeněk Smaženka
    16. Velká architektura
  4. Jaroslav Dlohoška
  5. Blanka Macháčková
  6. Jiří Křivohlavý
    Dioráma
  7. Jaroslav Dlohoška
  8. nevyhlášeno
  9. nevyhlášeno
    Ostatní (Sci-fi, lodě, figury, kolejová technika)
  10. Jan Stolín
  11. Jan Stolín
  12. Jaroslav Dlohoška

Nejlepší papírový model architektury

Jaroslav Dlohoška

Nejlepší papírový model v kategorii „ostatní“

Jan Stolín

Speciální cena patronky Muzea papírových modelů Marie Doležalové

Jaroslav Dlohoška

Speciální cena pro nejmladšího účastníka soutěže

Magdalena a Michal Zimovi

Speciální cena pro nejstaršího účastníka soutěže

Jiří Bartsch

Speciální cena pro nejvzdálenějšího účastníka soutěže

Syzmon Mazur

Cena diváků.

Miroslav Řehák