Kvíčerovská sirka

Moje oblíbené místo v Polici nad Metují

Bez-názvu-1Muzeum papírových modelů společně s Klubem sběratelů Policka, pod záštitou Města Police nad Metují vyhlašuje výtvarnou soutěž pro děti s názvem „Kvíčerovská sirka“. Termín soutěže je od ledna do konce března 2018. Tématem pro letošní rok je MOJE OBLÍBENÉ MÍSTO V POLICI NAD METUJÍ. Do soutěže přijímáme kresby nebo malby na papíře formátu A4.

Soutěžit mohou děti od 6 do 15 let ve třech kategoriích.

Soutěžní kategorie:

A – děti od 6 do 9 let

B – děti od 10 do 12 let

C – děti od 13do 15 let

Soutěžní práce odevzdejte nejpozději do 4. 4. do Muzea papírových modelů. Poté je vyhodnotí odborná porota, ve které budou zástupci Muzea papírových modelů, Klubu sběratelů Policka, Města Police nad Metují a nezávislý výtvarník. Každé přihlášené dílo musí být na zadní straně označeno soutěžní kategorií, do které je přihlášeno, čitelným jménem autora, názvem díla a kontaktem.

V průběhu května odborná porota vyhodnotí tři nejlepší díla z každé kategorie. Vítězné práce vyjdou na malé kazetě sirek. Autoři oceněných děl dostanou diplom. Kromě vítězných děl bude udělena i zvláštní cena Klubu sběratelů Policka.

V druhé polovině listopadu proběhne v Zeleném domečku výstava všech přihlášených prací. Na vernisáži budou předány diplomy.